Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 31 maj 2018
Gmina Tuchomie informuje, iż w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 realizuje operację pn.: „Uaktywnienie mieszkańców Gminy Tuchomie poprzez zajęcia warsztatowe”, której celem jest aktywizacja i integracja międzypokoleniowa mieszkańców Gminy Tuchomie.
Planuje się, zaaktywizowanie mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich poprzez zaplanowanie szeregu warsztatów aktywizujących różne grupy społeczne i odpowiadające im potrzebom.
 
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Odwiedź portal KSOW - www.ksow.pl

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij