Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 18 czerwiec 2018
Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za całoroczną aktywność związaną z działaniami na rzecz seniorów z Gminy Tuchomie. Wyrażam wielki szacunek dla Państwa którzy angażujecie się w życie społeczno-kulturalne naszej gminy, pomagacie i wspieracie innych.
Dzięki Waszym działaniom przysłowiowa „jesień życia” seniorów w naszej gminie jest piękniejsza, radośniejsza i bardziej różnorodna.

Korzystając z okazji zachęcam Państwa do dalszego aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym naszej gminy. Zachęcam do korzystania z oferowanych w naszej gminie zajęć w ramach działającego przy CMS w Tuchomiu Dziennego Domu Pobytu Senior-Wigor. Proszę również o zaangażowanie i wykorzystanie możliwości wynikających z realizacji projektu unijnego „Srebrna Sieć”, w związku z realizacją którego m.in. powołana zostanie Gminna Rada Seniorów, która będzie się zastanawiać nad nowymi pomysłami pomocy i współpracy gminy z seniorami.

Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Przewodniczącej i Zarządu stowarzyszenia. Dziękuję za Państwa pracę i zaangażowanie związane z realizacją zadań stowarzyszenia.

Życzę Państwu i wszystkim seniorom z naszej gminy dużo zdrowia, energii i sił oraz liczę na dalszą efektywną współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Wójt Gminy Tuchomie
Jerzy Lewi Kiedrowski

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij