Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 16 sierpień 2018
Święto plonów w Gminie Tuchomie zaplanowano na 09.09.2018 r. (niedziela), zachęcamy mieszkańców do zgłaszania propozycji na Starostów Dożynkowych.
Starości dożynkowi przewodniczą ceremonii i staropolskim zwyczajem przekazują bochen chleba upieczonego z mąki pochodzącej z ostatnich zbiorów gospodarzowi dożynek.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów na Starostę i Starościnę dożynkowych spośród rolników, znajomych i sąsiadów, którzy Państwa zdaniem powinni pełnić tę zaszczytną funkcję podczas tegorocznych obchodów święta plonów.

Kandydatów można zgłaszać do końca sierpnia 2018 r. u Sołtysów bądź mailowo na adres k.stanislawska@tuchomie.pl

Prosimy o zgłaszanie tylko takich osób, które wyrażą na to zgodę (należy poinformować kandydatów o zamiarze ich zgłoszenia oraz otrzymać ich akceptację).

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij