Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 9 październik 2018
Wójt Gminy Tuchomie podpisał umowy z wykonawcami na realizację zadania pn. "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Szlak Górnej Słupi"
Inwestycja składa się z trzech zadań, które będą realizowane przez dwóch wykonawców.

Zadanie nr 1 i 2 czyli budowa przystani kajakowej w Tuchomiu wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą, oznakowaniem i oświetleniem oraz budową budynku toalety wraz z magazynem i instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi wykonane zostanie przez firmę Usługi Budowlano-Ciesielskie DOMEX.
Wartość obu zadań to 701.839,23 zł

Zadanie nr 3 czyli budowa przystani przy Izbie Regionalnej i przy dawnym młynie w Modrzejewie zostanie zrealizowane przez firmę HYDRO-MAG Sp. z o.o.
Wartość zadania to 100.245,00,

Całkowita wartość inwestycji to 802.084,23 zł z czego 55% stanowi dofinansowanie z RPO 

Planowany termin realizacji całej inwestycji to 31.12.2018 r.

Pomimo większych nakładów na powyższe zadanie niż wstępnie planowano inwestycja zostanie zrealizowana. Lokalizacja stanicy w Tuchomiu przy boisku i w sąsiedztwie zabudowań będzie również stanowić idealne miejsce do rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij