Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 6 październik 2017
W środowe popołudnie drużyna Myśliwca Tuchomie wywalczyła historyczny awans do V Rundy Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego, dzięki wygranej z MKS Jantar Ustka 9:8 po jedenastej serii rzutów karnych.
W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 (0:1), bramkę dla naszego zespołu strzelił Adam Gross w 66 minucie meczu.

Po regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 i sędzia główny spotkania Lewicz Jan zarządził dogrywkę 2x15 minut ale i ona nie wyłoniła zwycięzcy. Pozostały rzuty karne w których to lepszy okazał się nasz zespół, dzięki czemu zapewnił sobie historyczny awans do V rundy Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego, a tam 18 października o godzinie 15:30 w Tuchomiu zmierzy się z rezerwami Drutex Bytovii.

Skład:
Michańczyk Łukasz, Mateusz Demko, Damian Kajetowski (91-Bartłomiej Stoltman), Rafał Chamier Ciemiński, Grzegorz Treder (74-Szymon Zmuda Trzebiatowski), Adam Gross, Tomasz Kupczyk (66-Wojciech Wałdoch), Cezary Jenta, Krystian Barra, Arkadiusz Gut

Rezerwowi:
Hubert Reschka, Mateusz Wenta, Karol Ryngwelski, Damian Zinko

Bramki:
29" Wojciech WIlhelm 0:1, 66" Adam Gross 1:1

Rzuty Karne:
  1. Arkadiusz Gut - 2;2 
  2. Adam Gross - 3:3
  3. Mateusz Demko - 4:4
  4. Cezary Jenta - 5:5
  5. Krystian Barra - 6:6
  6. Łukasz Michańczyk - 7:7
  7. Dominik Michańczyk - 8:8
  8. Arkadiusz Gut - 9:8

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij