Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 21 lipiec 2021
Przebudowa trzech przejść dla pieszych przy szkole w Tuchomiu znalazła się na liście zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2021, w zakresie zadań mających na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszych.
W ramach realizacji projektów wszystkie te przejścia zostaną wyniesione, oświetlone, odwodnione, dodatkowo oznakowane oraz wykonane zostaną nowe chodniki o łącznej długości 450 metrów bieżących. Szacowany koszt wynosi 303 tys. zł, z czego dofinansowanie wyniesie od 50 do 80%.
Przebudowa skrzyżowań przyczyni się do znacznej poprawy bezpieczeństwa pieszych, co ma szczególne znaczenie ze względu na bliską lokalizację żłobka, przedszkola i szkoły.


Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij