Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 19 lipiec 2017
Urząd Gminy Tuchomie poszukuje pracownika na stanowisko - robotnik gospodarczy, do zakresu zadań którego będzie należało m.in. wykonywanie prac ogólnobudowlanych na terenie gminy (w tym w obiektach gminnych).
Zainteresowani kandydaci powinni spełniać następujące warunki (preferowane):
  1. posiadać wykształcenie minimum zawodowe (budowlane) w zawodzie: murarz, murarz-tynkarz, betoniarz, malarz-tapeciarz, tynkarz bądź pokrewne;
  2. posiadać minimum 2-letni staż pracy na stanowiskach związanych z wykonywaniem prac w budownictwie;
  3. posiadać prawo jazdy kat. B.
CV wraz z kserokopią dokumentów potwierdzających spełnianie w/w wymagań można składać w Urzędzie Gminy w Tuchomiu w terminie do 31 lipca 2017 r.
Dodatkowe informacje dotyczące w/w stanowiska można uzyskać w Urzędzie Gminy w Tuchomiu pok. 11, tel. 59 821 50 47.

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij