Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 27 luty 2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w szkoleniach komputerowych - "J@ w Internecie" w ramach działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Tematykę szkoleń dostosowujemy do uczestników zajęć, główne zagadnienia, z których można podnieść swoje kompetencje to m.in.:
  • Rodzic w internecie
  • Mój biznes w sieci
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)
  • Rolnik w sieci
Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach 12 osobowych, zapewniamy materiały szkoleniowe oraz katering (obiad, ciastka i kawę).

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Zajęcia możemy przeprowadzić na świetlicy w dowolnej miejscowości naszej gminy. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Urząd Gminy Tuchomie, pok. 6,
tel. 59 821 75 04

UWAGA 
Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń. 


 

Projest jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij