Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 20 grudzień 2017
Już po raz szesnasty Gmina Tuchomie wydała kalendarze gminne. Tym razem ich tematyka to wydarzenia roku 2017. Staraliśmy się aby w kalendarzu pokazać jak najwięcej uroczystości i imprez, które odbyły się w naszej gminie w mijającym roku. Było ich jednak tak wiele, że z pewnością nie wszystkie udało się zmieścić.
Mamy nadzieję, że zarówno tematyka jak również forma kalendarza przypadną Państwu do gustu.

Część sołtysów zadeklarowała dostarczenie kalendarzy mieszkańcom. Mieszkańcy miejscowości, do których z kalendarzem sołtysi jednak nie dotrą, będą mogli odebrać je osobiście w Urzędzie Gminy w Tuchomiu, pokój nr 6, codziennie w godzinach pracy urzędu, począwszy od 27 grudnia 2017 r.

Nakład kalendarzy wnoszący 1000 szt. wystarczy aby kalendarz trafił do każdego domu w naszej gminie, pod warunkiem jednak, że będzie to 1 szt. kalendarza. W innym przypadku kalendarzy po prostu zabraknie. Prosimy zatem aby nie zabierać dla siebie więcej niż jednego kalendarza, mając na uwadze, że Państwa sąsiad również chciałby taki kalendarz otrzymać.

Życzymy aby czas Nowego Roku 2018, odmierzany kalendarzem gminnym, przyniósł Państwu same dobre chwile. 

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij