Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 5 luty 2021
Gmina Tuchomie i Ośrodek Zdrowia w Tuchomiu zachęcają mieszkańców Gminy Tuchomie, którzy w roku 2021 kończą 70 lat i powyżej, do rejestracji na szczepienie przeciw COVID – 19.
Dlaczego warto się zaszczepić?
  1. Bo uchronisz się przed COVID – 19.
  2. Bo uratujesz komuś życie.
  3. Bo możesz – szczepionki są bezpłatne.
  4. Pomożesz zwalczyć pandemię.
  5. Zyskasz spokój – Ty i Twoi bliscy będą bezpieczni.
  6. Bo szczepionki są bezpieczne – zbadane przez polskie i unijne instytucje. Szczepionka przeciw COVID – 19 powstała zgodnie ze wszystkimi najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W badaniach nad nią zaangażowali się wybitni naukowcy z całego świata.
  7. Bo zostaniesz zbadany i poznasz swój stan zdrowia.
  8. Bo dzięki Tobie szybciej wrócimy do normalności.
  9. Bo to szansa na dostęp do basenów, siłowni, kin, teatrów, koncertów i wydarzeń kulturalnych.
  10. Bo szczepionka to najbardziej skuteczna metoda, która chroni przed zakażeniem. Ludzkość z powodzeniem korzysta z nich od kilkuset lat.

Rejestracja telefoniczna w Ośrodku Zdrowia w Tuchomiu dostępna pod numerami telefonów; 59 821 56 83, 791 320 639. Jeśli masz obawy zadzwoń do Ośrodka Zdrowia bądź na infolinię Urzędu Gminy w Tuchomiu – tel. 59 821 50 54 – gminny koordynator ds. szczepień. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Szczegółowe informacje na temat szczepień można uzyskać również na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

Nie zwlekaj ZASZCZEP SIĘ!!!
 

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij