Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 12 styczeń 2018
Przedstawiamy Państwu propozycje ogólnodostępnych stref aktywności, które planowane są w Tuchomiu, Tuchomku i Ciemnie.
W ramach rządowego programu budowy Otwartych Stref Aktywności przygotowujemy wniosek o dofinansowanie trzech takich miejsc w Gminie Tuchomie.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku, w skład których wejdą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni. Strefy mają sprzyjać integracji społecznej poprzez wspólne podejmowanie aktywności fizycznej i być skierowane do różnych grup wiekowych. Obiekty zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie, zaprojektowane z dbałością o integracyjny charakter przestrzeni, mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, rodzin oraz osób starszych. Realizacja inwestycji uzależniona jest od pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez MSiT.

Jeśli mają Państwo jakieś uwagi bądź sugestie do zaproponowanych projektów to prosimy o wypełnienie formularza poniżej. 
 

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij