Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 6 wrzesień 2019
W niedzielę 8 września w Bytowie zostanie rozegrany ORLEN Lang Team Race - kolarski wyścig dla amatorów trasami Czesława Langa o Puchar Burmistrza Bytowa. Do wyboru są dwa dystansie – Maxi (104 km) oraz Mini (42 km). Wszyscy chętni mogą wziąć udział w Paradzie Rowerowej.
Podczas ORLEN Lang Team Race w Bytowie do wyboru będą dwa dystanse.

Liczący 104 kilometry Maxi to prawdziwe wyzwanie nawet dla dobrze przygotowanych kolarzy. Po starcie przy Stadionie Miejskim peleton wyruszy na dużą rundę prowadzącą między innymi przez Chomice, Tągowie, Tuchomko, Tuchomie, Ciemno, Trzebiatkową, Barnowo, Kołczygłowy, Niedarzyno, z powrotem do Bytowa.

Dystans Mini liczy 42 kilometry, a startujący na nim kolarze przejadą między innymi przez Chomice, Tągowie, Tuchomko, Modrzejewo, Struszewo i Krosnowo. Meta również w Bytowie.

W związku z przejazdem przez Gminę Tuchomie spodziewamy się utrudnień w ruchu w godzinach od ok. 11:14 do 11:55. 

Mapka z zaznaczoną trasą przejazdu oraz minutówki poszczególnych tras znajdują się w załącznikach poniżej.

Zachęcamy do kibicowania przy trasie.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij