Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 2 styczeń 2018
Oświadczenie Wójta Gminy Tuchomie dot. nieprawdziwych informacji medialnych w sprawie niewłaściwego traktowania królików.
Wobec wielu nieprzychylnych komentarzy medialnych kierowanych pod adresem Gminy Tuchomie i jej mieszkańców, w związku z sytuacją związaną z godnym potępienia przypadkiem niewłaściwego traktowania królików informuję, że zdarzenie to nie miało miejsca na terenie Gminy Tuchomie.
 
Zdarzenie to zaistniało na terenie jednej z sąsiednich gmin, a jedyny związek z naszą gminą jest taki, że interweniowali w sprawie (na terenie sąsiedniej gminy) policjanci z Posterunku Policji w Tuchomiu.

O ile nagłośnienie sprawy przez media jest zrozumiałe, podawanie w takim kontekście nieprawdziwych informacji o miejscu, gdzie zdarzenie zaistniało, jest naganne i spowodowało negatywne skutki wizerunkowe dla naszej gminy.

Jerzy Lewi Kiedrowski Wójt
Gminy Tuchomie

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij