Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Kalendarz wydarzeń


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
{n_title2}
Data: 14 maj 2015, 10:00 - 13:00
Miejsce: Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza chętnych na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Perspektywa 2014 - 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku.

Termin i miejsce spotkania:

14 maja 2015 godz. 10:00 – 13:00 w sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, ul. Podzamcze 34.

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i nadesłanie meilem na adres biuro@inkubatorbytow.com.pl lub zgłoszenie telefoniczne pod nr 59 721 24 77 do dnia 11.05.2015r.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Pliki do pobrania:

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij