Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 23 listopad 2017
Informujemy, iż 04.12.2017 r. od godziny 10:00 w budynku CMS w Tuchomiu będą wydawane paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - Podprogram 2016.
Pomoc żywnościowa skierowana jest do osób i rodzin najbardziej potrzebujących spełniających kryteria POPŻ, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spełniających kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej (w szczególności: osób bezdomnych, osób niepełnosprawnych, osób bezrobotnych, osób obcego pochodzenia, osób z grupy migrantów, osób z grupy mniejszości narodowych, rodzin z dziećmi) i których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej, tj 1.268 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1.028 zł dla osoby w rodzinie.

Aby odebrać paczkę żywnościową należy posiadać przy sobie dowód osobisty.

Osobą udzielającą szczegółowych informacji jest:
pracownik socjalny - Halina Wantoch Rekowska, tel. 59 82 150 49.

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij