Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 6 luty 2020
Urząd Gminy Tuchomie poszukuje pracownika na stanowisko robotnik gospodarczy – operator sprzętu.
Wymagane prawo jazdy kategoria B i T. Dodatkowo umiejętność obsługi sprzętu typu: zagęszczarka gruntu, wiertnica spalinowa, piła do betonu oraz piła łańcuchowa. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę od 1 marca 2020r. Proponowane wynagrodzenie 3.200,00 zł brutto plus premia miesięczna.
Osoby chętne proszone są o złożenie wymaganych dokumentów, tj. CV, list motywacyjny oraz klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych. W sprawie ewentualnych pytań proszę zgłaszać się do pokoju nr 11 w Urzędzie Gminy w  Tuchomiu lub dzwonić pod numer telefonu 59 821 50 47.


Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij