Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Pracownicy


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Gmina Tuchomie
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Jerzy Lewi Kiedrowski
Wójt Gminy
Małgorzata Wnuk Lipińska
Zastępca wójta
59 821 75 04m.lipinska@tuchomie.pl
Referat Organizacyjno - Prawny
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Jacek Żmuda-Trzebiatowski
Sekretarz
(Pokój nr 5)
59 821 50 41sekretarz@tuchomie.pl
Marcin Kuzio
Inspektor ds. Informatyki i pozyskiwania środków zewnętrznych
(Pokój nr 2)
59 821 50 46m.kuzio@tuchomie.pl
Iwona Grudnowska
Inspektor ds. gospodarki komunalnej, mieszkaniowej i kadr
(Pokój nr 11)
59 821 50 47i.grudnowska@tuchomie.pl
Jolanta Rudnik
Inspektor ds. obsługi kancelaryjnej, organizacyjnej i technicznej Rady i Urzędu Gminy
(Pokój nr 5)
59 821 50 40j.rudnik@tuchomie.pl
biuro@tuchomie.pl
Referat Finansowy
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Danuta Kiedrowska
Skarbnik
(Pokój nr 15)
59 821 50 52d.kiedrowska@tuchomie.pl
Anna Trzecińska
Podinspektor ds. naliczania i rozliczania płac, fakturowania VAT
(Pokój nr 16)
59 821 75 01a.trzecinska@tuchomie.pl
Aniela Kasprowicz
Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat oraz obsługi kasowej
(Pokój nr 16)
59 821 50 50a.kasprowicz@tuchomie.pl
Agnieszka Jereczek
Podinspektor ds. księgowości podatkowej, windykacji należności i środków trwałych
(Pokój nr 16)
59 821 75 06a.jereczek@tuchomie.pl
Lucyna Węsierska
Inspektor ds. księgowości budżetowej
(Pokój nr 16)
59 821 75 08l.wesierska@tuchomie.pl
Patrycja Bazelak
Podinspektor ds. księgowości podatkowej, windykacji należności i środków trwałych
(Pokój nr 16)
59 821 50 50p.bazelak@tuchomie.pl
Referat Gospodarczy
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Tomasz Rohde
Kierownik
(Pokój nr 3)
59 821 50 51 533 339 914t.rohde@tuchomie.pl
Agnieszka Wantoch Rekowska
Inspektor ds. gospodarowania gminnym zasobem nieruchomość i planowania przestrzennego
(Pokój nr 3)
59 821 50 42a.rekowska@tuchomie.pl
Elżbieta Lipka
Inspektor ds. budownictwa i zamówień publicznych
(Pokój nr 3)
59 821 75 02e.lipka@tuchomie.pl
Kamila Stanisławska
Podinspektor ds. rolnictwa, leśnictwa, dróg i turystyki
(Pokój nr 11)
59 821 50 55k.stanislawska@tuchomie.pl
Marian Depka Prondziński
Stanowisko pomocnicze
(Pokój nr 3)
59 821 50 43m.prondzinski@tuchomie.pl
Wioletta Tybora
Inspektor ds. gospodarki odpadami, gospodarki wodnej i ochrony środowiska
(Pokój nr 3)
59 821 50 51w.tybora@tuchomie.pl
Referat Spraw Obywatelskich, Obronnych i Wojskowych
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Robert Żmuda Trzebiatowski
Kierownik
(Pokój nr 3)
59 821 50 44r.trzebiatowski@tuchomie.pl
Beata Szwindowska
Podinspektor ds. ochrony danych osobowych, obronnych i wojskowych
(Pokój nr 9)
59 821 50 54b.szwindowska@tuchomie.pl
Referat Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Promocji
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Małgorzata Wnuk Lipińska
Kierownik
(Pokój nr 6)
59 821 75 04m.lipinska@tuchomie.pl
Weronika Cyrson
Inspektor ds. oświaty i pozyskiwania środków zewnętrznych
(Pokój nr 6)
59 821 75 05w.cyrson@tuchomie.pl
Urząd Stanu Cywilnego
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Robert Żmuda Trzebiatowski
Kierownik USC
(Pokój nr 10)
59 821 50 44r.trzebiatowski@tuchomie.pl
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij