Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Pracownicy


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Gmina Tuchomie
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Jerzy Lewi Kiedrowski
Wójt Gminy
Stanisław Czupryn
Zastępca wójta
59 821 50 45s.czupryn@tuchomie.pl
Referat Organizacyjno - Prawny
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Jacek Żmuda-Trzebiatowski
Sekretarz
(Pokój nr 5)
59 821 50 41sekretarz@tuchomie.pl
Marcin Kuzio
Inspektor ds. Informatyki i pozyskiwania środków zewnętrznych
(Pokój nr 2)
59 821 50 46m.kuzio@tuchomie.pl
Iwona Grudnowska
Inspektor ds. gospodarki komunalnej, mieszkaniowej i kadr
(Pokój nr 11)
59 821 50 47i.grudnowska@tuchomie.pl
Jolanta Rudnik
Inspektor ds. obsługi kancelaryjnej, organizacyjnej i technicznej Rady i Urzędu Gminy
(Pokój nr 5)
59 821 50 40j.rudnik@tuchomie.pl
biuro@tuchomie.pl
Referat Finansowy
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Danuta Kiedrowska
Skarbnik
(Pokój nr 15)
59 821 50 52d.kiedrowska@tuchomie.pl
Anna Trzecińska
Podinspektor ds. naliczania i rozliczania płac, fakturowania VAT
(Pokój nr 16)
59 821 75 01a.trzecinska@tuchomie.pl
Aniela Kasprowicz
Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat oraz obsługi kasowej
(Pokój nr 16)
59 821 50 50a.kasprowicz@tuchomie.pl
Agnieszka Jereczek
Podinspektor ds. księgowości podatkowej, windykacji należności i środków trwałych
(Pokój nr 16)
59 821 75 06a.jereczek@tuchomie.pl
Lucyna Węsierska
Inspektor ds. księgowości budżetowej
(Pokój nr 16)
59 821 75 08l.wesierska@tuchomie.pl
Referat Gospodarczy
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Stanisław Czupryn
Kierownik
(Pokój nr 3)
59 821 50 45s.czupryn@tuchomie.pl
Agnieszka Wantoch Rekowska
Inspektor ds. gospodarowania gminnym zasobem nieruchomość i planowania przestrzennego
(Pokój nr 3)
59 821 50 42a.rekowska@tuchomie.pl
Elżbieta Lipka
Inspektor ds. budownictwa i zamówień publicznych
(Pokój nr 3)
59 821 75 02e.lipka@tuchomie.pl
Piotr Jutrzenka Trzebiatowski
Podinspektor ds. rolnictwa, leśnictwa, gospodarki wodnej i turystyki
(Pokój nr 11)
59 821 50 55p.trzebiatowski@tuchomie.pl
Tomasz Rohde
Inspektor ds. gospodarki odpadami, dróg i ochrony środowiska
(Pokój nr 3)
59 821 50 51t.rohde@tuchomie.pl
Marian Depka Prondziński
Stanowisko pomocnicze
(Pokój nr 3)
59 821 50 43m.prondzinski@tuchomie.pl
Referat Spraw Obywatelskich, Obronnych i Wojskowych
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Robert Żmuda Trzebiatowski
Kierownik
(Pokój nr 3)
59 821 50 44r.trzebiatowski@tuchomie.pl
Mateusz Kloskowski
Podinspektor ds. obronnych, wojskowych i oświaty
(Pokój nr 9)
59 821 50 54m.kloskowski@tuchomie.pl
Referat Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Promocji
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Małgorzata Wnuk Lipińska
Kierownik
(Pokój nr 6)
59 821 75 04m.lipinska@tuchomie.pl
Weronika Cyrson
Pomoc administracyjna ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
(Pokój nr 6)
59 821 75 05w.cyrson@tuchomie.pl
Urząd Stanu Cywilnego
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Robert Żmuda Trzebiatowski
Kierownik USC
(Pokój nr 10)
59 821 50 44r.trzebiatowski@tuchomie.pl
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij