Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 10 luty 2020
Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usług opieki stomatologicznej nad uczniami.
Wójt Gminy Tuchomie zaprasza do składania ofert podmioty lecznicze udzielające świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowane ze środków publicznych do współpracy przy zwiększaniu dostępności opieki stomatologicznej nad uczniami szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Tuchomie.

Ofertę współpracy należy składać w zamkniętych kopertach w Sekretariacie Urzędu Gminy w Tuchomiu najpóźniej do dnia 24 lutego 2020 r. do godz. 15.00 z dopiskiem „OPIEKA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNA NAD UCZNIAMI”.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij