Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 27 marzec 2019
Gmina Tuchomie poszukuje osób chętnych do wykonywania prac społecznie użytecznych. Osoby chętne do wykonywania prac społecznie użytecznych muszą spełnić następujące warunki:
  • być osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku,
  • a jednocześnie korzystać ze świadczeń pomocy społecznej albo uczestniczyć w  wyniku skierowania przez powiatowy urząd pracy w kontrakcie socjalnym, indywidualnym programie usamodzielnienia, lokalnym programie pomocy społecznej lub w indywidualnym programie zatrudnienia socjalnego.
Prace społecznie użyteczne będą wykonywane na terenie gminy w poszczególnych sołectwach, w okresie do 31 grudnia 2019r. Osoby wykonujące prace społecznie użyteczne mogą pracować maksymalnie 40 godzin miesięcznie i otrzymają za to świadczenie w  wysokości 332,00 zł.

Gmina Tuchomie poszukuje również pań chętnych do pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Tuchomie. W  związku z tym, iż planujemy zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych, poszukujemy osób bezrobotnych bez prawa do zasiłku. Zatrudnienie na okres do 10 m-cy.
 


Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij