Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 17 marzec 2017
Gmina Tuchomie zamierza ubiegać się, wspólnie z innymi gminami z powiatu bytowskiego i słupskiego, o dofinansowanie projektu w ramach Poddziałania 6.2.2” Rozwój usług społecznych”.
W ramach tego projektu planujemy m.in.  wdrożenie systemu teleopieki i telemedycyny dla osób starszych i niepełnosprawnych  z  terenu  Gminy Tuchomie.

Teleopieka to dodatkowa usługa opiekuńcza, wykorzystująca nowoczesne technologie. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa osób starszych, niesprawnych, chorych i innych, pozostających samotnie w swoich domach.
Telemedycyna (medycyna na odległość) to forma świadczenia usług medycznych i opieki zdrowotnej łącząca w sobie elementy telekomunikacji, informatyki oraz medycyny. Pozwala przeprowadzić diagnozę na odległość. 

W związku z powyższym osoby zainteresowane korzystaniem z tego typu usług oraz  udziałem w projekcie, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 59 821 50 53 lub 59 821 50 49 bądź kontakt osobisty w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuchomiu, w terminie do dnia 27 marca 2017 r.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij