Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 9 kwiecień 2018
Mając świadomość pięknych krajobrazów, miejsc i obiektów, które nas otaczają chcemy stworzyć wirtualny spacer po naszej gminie.
Czym jest wirtualny spacer?
Wirtualny spacer to cyfrowe, połączone panoramy zdjęć pozwalające na realistyczne odwzorowanie rzeczywistości – pomieszczeń, budynków wraz z ich otoczeniem. Internauta może swobodnie poruszać się po fotorealistycznej przestrzeni wirtualnej, oglądać przedmioty, uzyskiwać informacje na ich temat. Złudzenie autentycznego spaceru po danym miejscu robi naprawdę duże wrażenie.

Czego oczekujemy od Państwa?
Pomoc w realizacji tego zadania i wskazania miejsc atrakcyjnych turystycznie, przyrodniczo, historycznie, itp. które Państwa zdaniem warto i należy pokazać.

Wszystkie propozycje prosimy opisać w formularzu poniżej. Czekam do 15.04.2018 r.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.  

 
 

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij