Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 9 kwiecień 2018
Mając świadomość pięknych krajobrazów, miejsc i obiektów, które nas otaczają chcemy stworzyć wirtualny spacer po naszej gminie.
Czym jest wirtualny spacer?
Wirtualny spacer to cyfrowe, połączone panoramy zdjęć pozwalające na realistyczne odwzorowanie rzeczywistości – pomieszczeń, budynków wraz z ich otoczeniem. Internauta może swobodnie poruszać się po fotorealistycznej przestrzeni wirtualnej, oglądać przedmioty, uzyskiwać informacje na ich temat. Złudzenie autentycznego spaceru po danym miejscu robi naprawdę duże wrażenie.

Czego oczekujemy od Państwa?
Pomoc w realizacji tego zadania i wskazania miejsc atrakcyjnych turystycznie, przyrodniczo, historycznie, itp. które Państwa zdaniem warto i należy pokazać.

Wszystkie propozycje prosimy opisać w formularzu poniżej. Czekam do 15.04.2018 r.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.  

 
 

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij