Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Konsultacje społeczne


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 1 październik 2018
Uprzejmie informujemy, że prace nad planami miejscowymi dot. działki nr 475/2 położonej w Tuchomiu oraz działek nr 505/5 i 505/6 położonych w Tuchomiu dobiegły końca. Na sesji Rady Gminy w Tuchomiu podjęto:
  • uchwałę nr XXIII/297/2018 Rady Gminy Tuchomie z dnia 28 września 2018 roku w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w miejscowości Tuchomie gmina Tuchomie (działka nr 475/2), oraz
  • uchwałę nr XXIII/299/2018 RADY GMINY TUCHOMIE z dnia 28 września 2018 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru gminy Tuchomie - działek nr 505/5 i 505/6 położonych w obrębie geodezyjnym Tuchomie, dostępne na stronie internetowej bip.tuchomie.pl
Serdecznie dziękujemy za udział w projekcie wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do odwiedzania Systemu Informacji Przestrzennej – GIS-u partycypacyjnego.


Osoba odpowiedzialna za konsultacje:
Agnieszka Wantoch Rekowska
Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij