Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 25 listopad 2021
23 listopada br. ruszyła akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich pełnoletnich osób.
Osoby zainteresowane szczepieniem, nie muszą mieć recepty ani skierowania, wystarczy, że zgłoszą się do wybranego punktu szczepień i umówią termin. Przed szczepieniem należy wypełnić oświadczenie, a następnie udać się na wizytę do lekarza kwalifikującego do zabiegu.

Mapa ponad 3000 punktów, w których można wykonać szczepienie przeciw grypie, znajduje się na stronie https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/szczepienia-na-grype#mapa.

Na szczepienie powinny sie zgłaszać osoby bez objawów ostrej infekcji i wysokiej gorączki. Nie trzeba robić przerwy pomiędzy szczepieniami, np. przeciw COVID - 19 i przeciw grypie.
 
Szczegółowe infromacje, w tym dane kontaktowe do punktów szczepień zostały podane na stronie Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie/grypa-informacje.

Źródło: gov.pl

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij