Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 27 luty 2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w szkoleniach komputerowych - "J@ w Internecie" w ramach działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Tematykę szkoleń dostosowujemy do uczestników zajęć, główne zagadnienia, z których można podnieść swoje kompetencje to m.in.:
  • Rodzic w internecie
  • Mój biznes w sieci
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)
  • Rolnik w sieci
Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach 12 osobowych, zapewniamy materiały szkoleniowe oraz katering (obiad, ciastka i kawę).

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Zajęcia możemy przeprowadzić na świetlicy w dowolnej miejscowości naszej gminy. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Urząd Gminy Tuchomie, pok. 6,
tel. 59 821 75 04

UWAGA 
Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń. 


 

Projest jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij