Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Aukcja na drewno opałowe
Data: 9 październik 2020
Wójt Gminy Tuchomie ogłasza pisemną aukcję, celem której jest zbycie drewna opałowego za kwotę jaką oferent zaproponuje w złożonej ofercie, przy czym oferent zobowiązany będzie dokonać mechanicznej wycinki drzew rosnących w pasie drogowym drogi gminnej 182042G (działka nr 592) na terenie gminy Tuchomie (wskazanych i oznaczonych przez gminę) oraz dodatkowo usunąć zakrzaczenia i zarośla (wskazane przez gminę) z terenu objętego wycinką drzew łącznie z uprzątnięciem terenu po dokonaniu wycinki.
więcej


Zdjęcie do:  Usuwamy azbest z terenu Gminy Tuchomie
Data: 8 październik 2020
Sukcesywnie pozbywamy się azbestu z terenu Gminy Tuchomie. Obecnie realizujemy dwa projekty - edycja 2019 i 2020.
więcej


Zdjęcie do:  Przebudowa mostu na DK20 w Tuchomiu
Data: 7 październik 2020
W związku z planowanym rozpoczęciem robót pn.: „Rozbudowa mostu przez rz. Kamienica w ciągu drogi krajowej nr 20 w miejscowości Tuchomie” informuję iż planowana zmiana w organizacji ruch nastąpi 22 lub 23 października 2020 r.
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs plastyczny dla przedszkoli
Data: 1 październik 2020
Urząd Statystyczny w Gdańsku ogłasza konkurs pod hasłem "Spis Rolny okiem malucha"
więcej


Zdjęcie do:  GUS ogłasza konkurs dla KGW
Data: 29 wrzesień 2020
Koła Gospodyń Wiejskich to organizacje bardzo ważne dla mieszkańców wsi. Aktywnie działają na rzecz rozwoju środowisk wiejskich i rolnictwa. Często stanowią serce wiejskiej społeczności.
więcej


Zdjęcie do:  IX edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2020
Data: 29 wrzesień 2020
Ruszyła kolejna już IX – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze  produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu.
więcej


Zdjęcie do:  Asfalt na Młyńskiej w Kramarzynach
Data: 28 wrzesień 2020
Przebudowa skrzyżowania z drogą powiatową oraz nowa nawierzchnia asfaltowa na odcinku 500 m na ul. Młyńskiej w Kramarzynach już gotowe.
więcej


Zdjęcie do:  Powiat Bytowski w żółtej strefie
Data: 25 wrzesień 2020

Od dnia 26 września 2020 (sobota) Powiat Bytowski, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów, znika z czerwonej strefy i znajdzie się w żółtej strefie obostrzeń (COVID).
 
 

więcej


Zdjęcie do:  OZE - znamy wykonawców
Data: 25 wrzesień 2020
W dniu 18.08.2020r. otwarto oferty w postępowaniu przetargowym na Dostawę i montaż instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Tuchomie. Wpłynęło 6 ofert, w tym na zadanie nr 1,2,3 po jednej ofercie, natomiast na zadanie nr 2 wpłynęło 6 ofert.
więcej


Zdjęcie do:  Telefoniczny rachmistrz PSR 2020
Data: 25 wrzesień 2020
Rolniku! Może do Ciebie zadzwonić rachmistrz spisowy PSR2020 (tel. 22 279 99 99 lub 22 666 66 62). Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie, przekaż mu wszystkie potrzebne informacje.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij