Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Gabinet stomatologiczny i rehabilitacyjny do wynajęcia
Data: 18 czerwiec 2021
Wójt Gminy Tuchomie oferuje do wynajęcia w ośrodku zdrowia w Tuchomiu lokal na gabinet stomatologiczny wraz z możliwością odkupienia wyposażenia gabinetu oraz lokal na gabinet rehabilitacyjny wraz z wyposażeniem.
więcej


Zdjęcie do:  Harmonogram mobilnego punktu spisowego w sołectwach
Data: 16 czerwiec 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
więcej


Zdjęcie do:  Kampania
Data: 16 czerwiec 2021
16 czerwca br. już po raz trzeci obchodzimy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Z okazji tego wydarzenia 16 krajów europejskich zjednoczonych w Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości (EUCPN), w tym Polska, rozpoczyna kampanię „Stop włamaniom do domów”, której celem jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa i zachęcanie do właściwego zabezpieczenia naszego dobytku, mieszkania czy domu.
więcej


Zdjęcie do:  Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła dwa konkursy
Data: 16 czerwiec 2021
Informujemy, iż Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła dwa konkursy:
więcej


Zdjęcie do:  Narodowy Spis Powszechny 2021. Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza?
Data: 16 czerwiec 2021
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Takie badanie odbywa się raz na 10 lat i jest obowiązkowe dla każdego mieszkańca Polski. W tym roku spis jest realizowany głównie online, jednak do osób, które do tej pory nie spisały się przez Internet, mogą zadzwonić rachmistrzowie.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o wynikach kontroli segregacji odpadów zmieszanych, kosztach, dochodach za maj, odpowiedzi na pytania mieszkańców i film instruktażowy dot. segregacji odpadów
Data: 15 czerwiec 2021
W dniach 7-9 czerwca 2021 r. prowadzono kontrolę prawidłowej segregacji odpadów zmieszanych na terenie Gminy Tuchomie. W tabeli poniżej zestawiono liczbę nieruchomości, które zostały poinformowane o niewłaściwej segregacji oraz nieruchomości, od których nie odebrano odpadów ze względu na rażące naruszenie zasad segregacji.
więcej


Zdjęcie do:  Ostatnie posiedzenie Zarządu Gminnego ZOSP RP bieżącej kadencji.
Data: 9 czerwiec 2021
W dniu 8 czerwca 2021 r. w Tuchomiu odbyło się ostatnie posiedzenie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Tuchomiu kadencji 2016-2021.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o sposobie segregacji śmieci
Data: 9 czerwiec 2021
W związku z przeprowadzoną kontrolą sposobu segregacji odpadów na terenie gminy Tuchomie oraz stwierdzonymi w jest trakcie nieprawidłowości, w załączeniu udostępniamy informację o sposobie segregacji śmieci.
więcej


Zdjęcie do:  Spotkanie Wójta Gminy Tuchomie z Sołtysami
Data: 8 czerwiec 2021
W dniu 31 maja 2021 r. odbyło się spotkanie Wójta Gminy Tuchomie z Sołtysami.
więcej


Zdjęcie do:  Spotkanie w dniu 9 czerwca 2021 r. dot. obowiązku wymiany kotłów oraz Programu Czyste Powietrze.
Data: 8 czerwiec 2021
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w spotkaniu dotyczącym obowiązku wymiany kotłów oraz Programu Czyste Powietrze.
 
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij