Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Go Gmina Tuchomie
Data: 18 sierpień 2021
Dzięki nowych rozwiązaniom technologicznym dostęp do informacji, wyszukiwanie i udostępnianie informacji jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
więcej


Zdjęcie do:  Demontaż i usuwanie azbestu - nabór dodatkowy
Data: 18 sierpień 2021
Gmina Tuchomie informuje o możliwości złożenia wniosku o dofinansowanie na realizację inwestycji w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest w ostatecznym terminie do dnia 23.08.2021 r.
więcej


Zdjęcie do:  Nowe nawierzchnie asfaltowe w Tuchomiu i Tągowiu
Data: 17 sierpień 2021
Rozpoczęły się roboty drogowe polegające na przebudowie nawierzchnia ul. Łąkowej w Tuchomiu oraz drogi wewnętrznej w Tągowiu.
więcej


Zdjęcie do:  75-lecie działalności OSP Tuchomie
Data: 9 sierpień 2021
Druhny i Druhowie cieszę się, że mamy aktywną Ochotniczą Straż Pożarną w Tuchomiu, która zorganizowała obchody jubileuszu wraz z piknikiem rodzinnym.
więcej


Zdjęcie do:  Środki z LGR na fotowoltaikę, ogrody deszczowe i infrastrukturę turystyczną
Data: 6 sierpień 2021
Rada Rybackie Lokalnej Grupy Działania "Pojezierza Bytowskiego" przyznała dofinansowanie na trzy nasze projekty.
więcej


Zdjęcie do:  Rolnicy mogą zbierać plony przed złożeniem wniosku suszowego w aplikacji.
Data: 2 sierpień 2021
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi nie widzi żadnych przeszkód w dokonywaniu zbiorów plonów przed złożeniem w aplikacji, przez producenta rolnego, wniosku o oszacowanie szkód spowodowanych wystąpieniem suszy w 2021 r. 
więcej


Zdjęcie do:  Rodzinny piknik strażacki
Data: 2 sierpień 2021
Ochotnicza Straż Pożarna w Tuchomiu obchodzi w tym roku 75-lecie swojej działalności. Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków pożarnictwa w dniu 7 sierpnia 2021 roku (sobota) na „RODZINNY PIKNIK STRAŻACKI”.
więcej


Zdjęcie do:  Senio-RITA Piknik w Izbie Regionalnej w Modrzejewie
Data: 30 lipiec 2021
W dniu 29 lipca 2021roku ramach projektu pn. Senio-RITA o godz. 10.00 został zorganizowany Senio-RITA Piknik w Izbie Regionalnej w Modrzejewie.
więcej


Zdjęcie do:  #Szczepimy Się z OSP
Data: 29 lipiec 2021
Ochotnicza Straż Pożarna włącza się w akcję promowania szczepień przeciw COVID-19 w Polsce. Jednostki OSP, które zaangażują się we wsparcie szczepień przeciw COVID-19 mogą zdobyć nagrody pieniężne!
więcej


Zdjęcie do:  Szczepienia w Kramarzynach, Trzebiatkowej, Tuchomiu i Nowych Hutach
Data: 29 lipiec 2021
Informujemy, iż 4 sierpnia 2021 r. w miejscowościach: Kramarzyny, Trzebiatkowa, Tuchomie, Nowe Huty – znów zawita do nas mobilny punkt szczepień przeciwko COVID – 19 .

więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij