Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Rozpoczęto prace na ul. Widokowej i Tarasowej
Data: 17 październik 2018
Wykonawca rozpoczął roboty na ul. Widokowej i Tarasowej w Tuchomiu.
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Edukacji Narodowej
Data: 15 październik 2018
Szanowni nauczyciele i pracownicy oświaty!

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do podziękowania nauczycielom za Waszą trudną, odpowiedzialną i bardzo ważną pracę wykształcenia i wychowania młodych mieszkańców naszej gminy.
więcej


Zdjęcie do:  Zmiany w ośrodku zdrowia w Tuchomiu
Data: 11 październik 2018
Oficjalne otwarcie ośrodka zdrowia w Tuchomiu po zmianie jego zarządcy. Od lipca ośrodek prowadzony jest przez dr Igora Gusarskiego.
więcej


Zdjęcie do:  Sprzęt dla seniorów
Data: 10 październik 2018
W ramach Projektu "Srebrna Sieć" realizowanego przez Gminę Tuchomie Wójt Jerzy Lewi Kiedrowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Bezhubką wręczyli seniorom sprzęt do teleopieki.
więcej


Zdjęcie do:  Podsumowanie kadencji Wójta i Rady Gminy Tuchomie
Data: 9 październik 2018
Zbliżający się koniec kadencji Rady Gminy i Wójta Gminy Tuchomie wymaga złożenia sprawozdania z tego, co w mijającym czteroleciu w naszej gminie zrealizowaliśmy.
więcej


Zdjęcie do:  Umowa na przystanie kajakowe podpisana
Data: 9 październik 2018
Wójt Gminy Tuchomie podpisał umowy z wykonawcami na realizację zadania pn. "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Szlak Górnej Słupi"
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs fotograficzno-plastyczny
Data: 9 październik 2018
Wójt Gminy Tuchomie ogłasza konkurs fotograficzno-plastyczny pn. „Moja mała, niepodległa ojczyzna” w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.
więcej


Zdjęcie do:  Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Tuchomie
Data: 8 październik 2018
W niedzielę (7.10.18) nad jeziorem Borowe w Modrzejewie odbyły się spinningowo-żywcowe zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Tuchomie.
więcej


Zdjęcie do:  Pierwsze posiedzenie i szkolenie członków Obwodowych Komisji Wyborczych
Data: 5 październik 2018
Urzędnik Wyborczy Gminy Tuchomie informuje o pierwszym posiedzeniu, wraz ze szkoleniem, członków obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie, które odbędzie się w dniu 10 października 2018 r. (środa) o godzinie 16.00 w budynku Urzędu Gminy Tuchomie ul. Jana III Sobieskiego 16 (II piętro, sala nr 20).
więcej


Zdjęcie do:  Przebudowa GOK w Tuchomiu
Data: 3 październik 2018
Zakończono przebudowę Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu. W ramach inwestycji przebudowane całe piętro budynku łącznie z dobudówką i instalacją windy.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij