Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do: Małe granty - oferta
Data: 21 październik 2021
Informujemy, iż dnia 21.10.2021 do tutejszego Urzędu wpłynęła OFERTA NA REALIZACJĘ ZADANIA w ramach tzw. MAŁYCH GRANTÓW od Stowarzyszenia Miłośnicy Gminy Tuchomie na zadanie pn."Organizacja życia kulturalnego na terenie Gminy Tuchomie".
więcej


Zdjęcie do: Obowiązujące ograniczenia w związku z COVID – 19
Data: 21 październik 2021
W związku ze wzrostem stwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju przypominamy o obwiązujących ograniczeniach i zwracamy się do Państwa z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych.

 
więcej


Zdjęcie do: Święto dyni
Data: 20 październik 2021
Już po raz dziesiąty w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się Święto Dyni.
więcej


Zdjęcie do: Dzień Edukacji Narodowej
Data: 14 październik 2021
Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Oświaty!

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do złożenia serdecznych podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty za Waszą codzienną, trudną, i bardzo odpowiedzialną pracę. Codziennie podejmujecie Państwo olbrzymie wyzwanie jakim jest wykształcenie i wychowanie młodych mieszkańców naszej gminy. Państwa praca nie jest łatwa. Wymaga wielu umiejętności, cierpliwości i pełnego zaangażowania aby mogła przynieść właściwe efekty.
więcej


Zdjęcie do: Remiza OSP z fotowoltaiką i pompą ciepła
Data: 13 październik 2021
Remiza OSP w Tuchomiu została wyposażona w pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne.
więcej


Zdjęcie do: III dawka szczepień przeciwko COVID – 19 i darmowe szczepienia przeciwko GRYPIE dla SENIORÓW 75 +, członków OSP, nauczycieli, pracowników służby zdrowia.
Data: 12 październik 2021
Ośrodek Zdrowia w Tuchomiu zaprasza na III dawkę szczepień przeciwko COVID 19 (warunek ukończone 50 lat i pół roku po pełnym szczepieniu) oraz na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie.
więcej


Zdjęcie do: Złote Gody
Data: 12 październik 2021
Wójt Gminy Tuchomie wręczył pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie Państwu Krystynie i Norbertowi Chamier Gliszczyńskim z Piaszna.
więcej


Zdjęcie do: Terminy polowań zbiorowych
Data: 12 październik 2021
Koła Łowieckie podały do wiadomości informację o terminach polowań zbiorowych.
więcej


Zdjęcie do: Projekt partnerski pn. Solidarity Helps In a Nowadays Europe
Data: 11 październik 2021
Gmina Tuchomie uczestniczyła w miesiącach lipiec-wrzesień w projekcje partnerskim pn. Solidarity Helps In a Nowadays Europe – SHINE (Solidarność pomaga w dzisiejszej Europie) sfinansowanym w ramach Programu Europa dla Obywateli.
więcej


Zdjęcie do: Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym
Data: 11 październik 2021
Wójt Gminy Tuchomie informuje, że ruszył nabór do Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”, mający na celu wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij