Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 15 kwiecień 2020
Dotarł do nas kolejny transport żywności z Banku Żywności w Tczewie.
Pomoc żywnościowa przeznaczona jest dla osób objętych programem na rok 2020, spełniających kryterium dochodowe w wysokości 1402 zł dla osoby samotnej lub 1056 zł na osobę w rodzinie.

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, o terminach i formach wydawania paczek żywnościowych będziemy informować Państwa telefonicznie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 59 82 150 49

W imieniu pracowników GOPS pragniemy podziękować również strażakom z OSP Tuchomie za zaangażowanie i pomoc w rozładunku żywności oraz deklarowane wsparcie w dostarczeniu paczek żywnościowych dla samotnych osób będących w trudnej sytuacji z uwagi na stan zdrowia i wiek. Bardzo dziękujemy, że nas wspieracie w tym trudnym czasie.
 
Zakup żywności został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij