Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 17 wrzesień 2021
Wójt Gminy Tuchomie poszukuje kandydata na zastępstwo Dyrektora Gminnego Żłobka w Tuchomiu (umowa o pracę na czas określony do ½ etatu dyrektor Gminnego Żłobka w Tuchomiu),
orientacyjny termin zatrudnienia wrzesień - październik2021r.

Dyrektorem żłobka może być osoba, która posiada:
  1. wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi albo,
  2. co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z  dziećmi.
Osoby chętne proszone są o złożenie wymaganych dokumentów, tj. CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie w pracy z dziećmi oraz klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych, w sekretariacie Urzędu Gminy w Tuchomiu, pokój nr 5 do dnia 22 września 2021r. do godziny 15.00.

W sprawie ewentualnych pytań proszę zgłaszać się do pokoju nr 11 w Urzędzie Gminy w  Tuchomiu lub dzwonić pod numer telefonu 59 821 50 47.

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij