Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Oferta na realizację grantów
Data: 9 maj 2019
Informujemy, iż dnia 08.05.2019 do tutejszego Urzędu wpłynęła OFERTA NA REALIZACJĘ ZADANIA w ramach tzw. MAŁYCH GRANTÓW od Uczniowski Ludowy Klub Sportowy FENIKS Kramarzyny na zadanie pn."Pomóż dzieciom".
więcej


Zdjęcie do:  Uroczystości majowe
Data: 30 kwiecień 2019
Na początku maja obchodzimy w Naszej Ojczyźnie wiele ważnych świąt oraz rocznic związanych z wydarzeniami jakie w tych dniach, na przestrzeni dziejów, miały miejsce w naszym kraju oraz w Europie.
więcej


Zdjęcie do:  Nabór dzieci do żłobka
Data: 25 kwiecień 2019
Dyrektor Gminnego Żłobka w Tuchomiu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 5 Zatrudnienie, Działanie 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3 informuje, że w dniach od 26.04.2019 r. do 17.05.2019 r. będzie trwała rekrutacja dzieci do Gminnego Żłobka w Tuchomiu.
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs na wolne stanowiska pracy - OPIEKUN W ŻŁOBKU
Data: 24 kwiecień 2019
Dyrektor Gminnego Żłobka w Tuchomiu ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy - opiekun w Gminnym Żłobku w Tuchomiu.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o zajęciach w szkołach, w związku z trwającą akcją protestacyjną
Data: 23 kwiecień 2019
W dniu 24 kwietnia 2019 r. (środa) szkoły w gminie Tuchomie będą funkcjonowały w następujący sposób:
więcej


Zdjęcie do:  Feniks zagra na PGE Narodowym
Data: 19 kwiecień 2019
3 dni sportowej rywalizacji, ponad 90 drużyn chłopców i dziewcząt, 901 strzelonych goli, tysiące uśmiechów na dziecięcych twarzach i wreszcie wszystko jest jasne. Mistrzami województwa pomorskiego w XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii (U-10), został ULKS-u Feniks Kramarzyny!
więcej


Zdjęcie do:  Sukces unihokeistek z Kramarzyn
Data: 17 kwiecień 2019
Zawodniczki Unihoc Feniks Kramarzyny wygrały Turniej Finałowy Pomorskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodziczek rozegrany w pięknej hali widowiskowej AWFiS w Gdańsku.
więcej


Zdjęcie do:  Nowe kadencje dyrektorów szkół
Data: 16 kwiecień 2019
W dn. 15 kwietnia 2019 r. Wójt Gminy Tuchomie Pan Jerzy Lewi Kiedrowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Tuchomie Pan Wiesław Bezhubka dokonali uroczystego wręczenia aktów powierzenia stanowisk dyrektorów szkół, na nowe pięcioletnie kadencje - obejmujące okres od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 r.:
więcej


Zdjęcie do:  Unieważnienie naboru na stanowisko opiekunki w żłobku
Data: 12 kwiecień 2019
Zarządzenie nr 10/2019 Dyrektora Gminnego Żłobka w Tuchomiu w sprawie unieważnienia naboru na stanowisko Opiekuna w Gminnym Żłobku w Tuchomiu.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja z posiedzenia KROŚiID
Data: 8 kwiecień 2019
W dniu 5 kwietnia 2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rolnej, Ochrony Środowiska i Infrastruktury Drogowej Rady Gminy, w której uczestniczył Starosta Leszek Waszkiewicz, Przewodniczący Rady Powiatu Jacek Żmuda-Trzebiatowski oraz dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marian Miazga.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij