Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Dbajmy o porządek
Data: 21 lipiec 2020
Utrzymanie czystości i porządku w gminie jest ustawowym obowiązkiem zarówno władz gminnych jak i mieszkańców. Każdy właściciel posesji zobowiązany jest do dbania o czystość oraz schludny wygląd posesji i otoczenia.
więcej


Zdjęcie do:  Konsultacje społeczne projektu uchwały antysmogowej
Data: 16 lipiec 2020
Zarząd Województwa Pomorskiego przyjął projekt uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego, z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu i obszaru miast, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwały antysmogowej poza miastami”).
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o wynikach głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Data: 15 lipiec 2020
Informacja o wynikach głosowania w Gminie Tuchomie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – ponowne głosowanie w dn. 12 lipca 2020 r. (II TURA).
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs fotograficzny „Polska smakuje”
Data: 14 lipiec 2020
Informuję, iż Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa rozpoczął nabór do konkursu fotograficznego „Polska smakuje”. Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.
więcej


Zdjęcie do:  Pomorski e-Bazarek
Data: 10 lipiec 2020
Chcesz sprzedać swoje produkty? A może chcesz kupić żywność najwyższej jakości od lokalnych producentów? Pomorski e-bazarek to świeży pomysł na dostawę prosto od rolnika na nasz stół.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o lokalach wyborczych - II tura
Data: 10 lipiec 2020
Informacja Wójta Gminy Tuchomie dla mieszkańców Gminy Tuchomie dot. głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - ponowne głosowanie w dn. 12 lipca 2020 r.
więcej


Zdjęcie do:  Laptopy dla szkół
Data: 8 lipiec 2020
W ramach Programu "Zdalna Szkoła" finansowanego ze środków Unii Europejskiej zakupiliśmy 52 laptopy.
więcej


Zdjęcie do:  Dotacja na zakup sprzętu dla OSP
Data: 8 lipiec 2020
Wczoraj (07.07.2020 r.) w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarszewach odbyło się uroczyste wręczenie dotacji celowej od Marszałka Województwa Pomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupów dla Ochotniczych Straży Pożarnych.
więcej


Zdjęcie do:  Dofinansowanie dla klubów sportowych
Data: 7 lipiec 2020
Trzy wnioski z Gmina Tuchomie otrzymały dofinansowanie na realizację zadań z Programu KLUB 2020.
więcej


Zdjęcie do:  Oferta na realizację zadania w ramach małych grantów
Data: 7 lipiec 2020
Informujemy, iż dnia 02-07-2020 do tutejszego Urzędu wpłynęła OFERTA NA REALIZACJĘ ZADANIA w ramach tzw. MAŁYCH GRANTÓW od Stowarzyszenie Miłośników ENDURO Tuchomie na zadanie pn. "Rozbudowa i modernizacja toru enduro w Tuchomiu".
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij