Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do: Nowe zasady funkcjonowania Urzędu Gminy w Tuchomiu
Data: 18 czerwiec 2020
Od najbliższego poniedziałku (22 czerwca 2020 r.), do odwołania, Urząd Gminy w Tuchomiu, będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.
więcej


Zdjęcie do: Otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrza terenowego
Data: 15 czerwiec 2020
Wójt Gminy Tuchomie - Gminny Komisarz Spisowy ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrza terenowego, wykonującego czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem przewidzianego w ustawie z dnia 31 lipca 2019r. o powszechnym Spisie Rolnym w 2020 r. spisu rolnego, który wykonywać będzie zadania spisowe na terenie Gminy Tuchomie
więcej


Zdjęcie do: Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego
Data: 15 czerwiec 2020
W ubiegłym tygodniu jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Daniela i Jan Zmuda Trzebiatowscy z Ciemna.
więcej


Zdjęcie do: Przetarg na realizację instalacji OZE.
Data: 15 czerwiec 2020
Gmina Tuchomie ogłosiła przetarg dotyczący realizacji projektu: Odnawialne Źródła Energii.
więcej


Zdjęcie do: Kanalizacja sanitarna w Trzebiatkowej
Data: 15 czerwiec 2020
Dobra wiadomość dla części mieszkańców Trzebiatkowej (tzw. Tesmarówki). W przetargu dotyczącym budowy kanalizacji sanitarnej, najkorzystniejsza z złożonych ofert opiewa na kwotę 413 tys. zł, z czego 63% otrzymaliśmy dofinansowania z Unii Europejskiej z programu PROW.
więcej


Zdjęcie do: Powszechny spis rolny
Data: 15 czerwiec 2020
Od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020.

Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy, a użytkownicy gospodarstw rolnych są zobowiązani do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi.

Wyniki spisu rolnego najlepiej opisują obraz polskiego rolnictwa i służą władzom lokalnym do podejmowania trafnych strategicznych decyzji opartych na analizie danych.
więcej


Zdjęcie do: Rozpoznawanie upraw na podstawie zobrazowań radarowych i optycznych
Data: 15 czerwiec 2020
W terminie od 8 czerwca do 6 lipca 2020 r. na terenie województwa pomorskiego zostanie przeprowadzone badanie pilotażowe: Rozpoznawanie upraw na podstawie zobrazowań radarowych i optycznych uzyskanych z satelit Sentinel l i Sentinel 2.
więcej


Zdjęcie do: Młyńska w Kramarzynach pokryje się asfaltem
Data: 12 czerwiec 2020
W ramach inwestycji na odcinku 500 mb zostanie położona nawierzchnia asfaltowa o szerokości 3,5 m, wykonane zostaną również obustronnie pobocza o szerokości 0,75 m z kruszywa łamanego i stabilizowanego mechanicznie.
więcej


Zdjęcie do: Informacja Wójta Gminy Tuchomie
Data: 9 czerwiec 2020
w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.
 
więcej


Zdjęcie do: Nabór wniosków w programie „Moja Woda”.
Data: 5 czerwiec 2020
Rusza nabór wniosków w programie „Moja Woda”, który pozwoli sfinansować 20 tys. instalacji przydomowej retencji. Szacuje się, że przydomowe inwestycje spowodują zatrzymanie 1 mln metrów sześciennych rocznie w miejscu opadu wody, a więc na prywatnych działkach.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij