Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Odmrażanie sportu w Gminie Tuchomie - zasady korzystania z obiektów sportowych
Data: 6 maj 2020
Z dniem 4 maja 2020 r. w ramach odmrażania sportu w Gminie Tuchomie zostały udostępnione, na pewnych zasadach, następujące obiekty sportowe:
więcej


Zdjęcie do:  Od 11 maja 2020 r. Gmina Tuchomie otwiera przedszkola i żłobek
Data: 6 maj 2020
Informujemy, że od 11 maja 2020 r. (poniedziałek) otwarte zostaną:
więcej


Zdjęcie do:  Zdalne obrady Komisji Budżetowo - Gospodarczej
Data: 5 maj 2020
W dniu 30 kwietnia 2020 r. odbyło się zdalne obradowanie Komisji Budżetowo - Gospodarczej Rady Gminy Tuchomie, gdzie radni obradowali ze swoich domów. Zdalne posiedzenie przebiegało sprawnie, bez większych problemów technicznych.
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Strażaka
Data: 4 maj 2020
Z okazji Święta Dnia Strażaka Prezes ZG wraz z Komendantem Gminnym życzą wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
więcej


Zdjęcie do:  Święta majowe 2020 r.
Data: 30 kwiecień 2020
Na początku maja obchodzimy w Naszej Ojczyźnie wiele ważnych świąt oraz rocznic związanych z wydarzeniami jakie w tych dniach, na przestrzeni dziejów, miały miejsce w naszym kraju oraz w Europie.
więcej


Zdjęcie do:  Ekologiczne ogrzewanie dla ośrodka zdrowia w Tuchomiu
Data: 30 kwiecień 2020
Wójt Gminy Tuchomie podpisał umowę z wykonawcą na wykonanie nowego źródła ciepła na biomasę w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Tuchomiu (wraz z mieszkaniami komunalnymi).
więcej


Zdjęcie do:  II etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią
Data: 29 kwiecień 2020
Od 4 maja wchodzimy w drugi etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią - poinformował premier Mateusz Morawiecki. Zmiany dotyczą między innymi galerii handlowych, hoteli, bibliotek i muzeów.
więcej


Zdjęcie do:  Remonty obiektów gminnych
Data: 29 kwiecień 2020
Okres czasowego zawieszenia działalności instytucji Gminy Tuchomie wykorzystujemy na wykonanie drobnych remontów realizowanych we własnym zakresie.
więcej


Zdjęcie do:  4 maja - kolejny etap przywracania aktywności sportowej
Data: 27 kwiecień 2020
Od 4 maja będzie można korzystać z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, uprawiać sporty wodne, a także korzystać z otwartych i półotwartych kortów tenisowych.25 kwietnia rząd przedstawił kolejne etapy przywracania aktywności sportowej w naszym kraju.
więcej


Zdjęcie do:  Nowe tereny rekreacyjne w Masłowiczkach
Data: 27 kwiecień 2020
W Masłowiczkach trwa ostatni etap prac związanych z inwestycją pn.: "Kształtowanie przestrzeni publicznej na terenie gminy Tuchomie".
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij