Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Nasze szkoły gotowe na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Data: 25 sierpień 2021
Wójt Gminy Tuchomie Pan Jerzy Lewi Kiedrowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Wiesławem Bezhubką wizytowali Zespół Szkół w Tuchomiu oraz Szkołę Podstawową w Kramarzynach.
więcej


Zdjęcie do:  Projekty bezpiecznych przejść dla pieszych przy szkole w Tuchomiu.
Data: 24 sierpień 2021
Gmina Tuchomie otrzymała dofinansowanie na przebudowę trzech przejść dla pieszych przy szkole w Tuchomiu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2021, w zakresie zadań mających na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszych.
więcej


Zdjęcie do:  Projekty placów zabaw w Tuchomiu i Modrzejewie
Data: 24 sierpień 2021
Gmina Tuchomie zamierza w bieżącym roku ubiegać się o środki z Unii Europejskiej na dwa nowe place zabaw.
więcej


Zdjęcie do:  VIII Piknik Ekologiczny.
Data: 23 sierpień 2021
Wzorem lat ubiegłych, w dniu 22.08.2021 r., nad jeziorem Długim w Tuchomku odbył się VIII PIKNIK EKOLOGICZNY zorganizowany przez Stowarzyszenie Wędkarzy Tuchomskich LIN wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich Płomyk w Tuchomku - w ramach akcji szczepimy się z KGW.
więcej


Zdjęcie do:  Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
Data: 20 sierpień 2021
W dniu 28 sierpnia 2021 r. (sobota) o godz. 15.00, na boisku sportowym w Kramarzynach, odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs Zielone Serce Pomorza 2021.
Data: 20 sierpień 2021
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi zaprasza do udziału w X edycji konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2021.
więcej


Zdjęcie do:  Wyłożenie do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzania Lasu.
Data: 19 sierpień 2021
Wójt Gminy Tuchomie zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzania Lasu dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych Masłowice Tuchomskie, Masłowiczki, Nowe Huty, Trzebiatkowa, Modrzejewo, Piaszno, Tągowie, Ciemno, Tuchomie, Masłowice Trzebiatowskie, Kramarzyny, Tuchomko.
więcej


Zdjęcie do:  Go Gmina Tuchomie
Data: 18 sierpień 2021
Dzięki nowych rozwiązaniom technologicznym dostęp do informacji, wyszukiwanie i udostępnianie informacji jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
więcej


Zdjęcie do:  Demontaż i usuwanie azbestu - nabór dodatkowy
Data: 18 sierpień 2021
Gmina Tuchomie informuje o możliwości złożenia wniosku o dofinansowanie na realizację inwestycji w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest w ostatecznym terminie do dnia 23.08.2021 r.
więcej


Zdjęcie do:  Nowe nawierzchnie asfaltowe w Tuchomiu i Tągowiu
Data: 17 sierpień 2021
Rozpoczęły się roboty drogowe polegające na przebudowie nawierzchnia ul. Łąkowej w Tuchomiu oraz drogi wewnętrznej w Tągowiu.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij