Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Gmina Tuchomie gościła międzynarodowe delegacje
Data: 23 październik 2019
W dniach 15-24 września 2019 r. Gmina Tuchomie realizowała Projekt EVLAN (EVeryone’s LANguage) na temat „Integracja językowa i emigracja” sfinansowany w ramach Programu Europa dla Obywateli. Uczestnikami byli partnerzy zagraniczni z Włoch, Czech, Słowacji oraz goście z Polski.
więcej


Zdjęcie do:  Uwagi i opinie dot. projektu „Rocznego Programu Współpracy Gminy Tuchomie z organizacjami pozarządowymi...
Data: 16 październik 2019
Wójt Gminy Tuchomie zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag i opinii dot. projektu „Rocznego Programu Współpracy Gminy Tuchomie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020."
więcej


Zdjęcie do:  Zmiana numeru rachunku bankowego
Data: 15 październik 2019
Gmina Tuchomie informuje, że w związku ze zmianą Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 19 lipca 2019 roku (Dz.U. z 2019r. poz. 1579) ustawodawca nałożył na gminy obowiązek wyodrębnienia rachunku bankowego, na którym gromadzone będą środki pochodzące z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
więcej


Zdjęcie do:  Piękna Wieś Pomorska 2019
Data: 13 październik 2019
W dniu 10 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego 26. edycji Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2019 wraz z uroczystym wręczeniem nagród i wyróżnień w dwóch kategoriach „Wieś" i „Zagroda".
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Edukacji Narodowej
Data: 13 październik 2019
Szanowni nauczyciele i pracownicy oświaty!

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do złożenia serdecznych podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty za Waszą codzienną, trudną, i bardzo odpowiedzialną pracę.
więcej


Zdjęcie do:  Propozycje do budżetu gminy na 2020 rok
Data: 7 październik 2019
Prace związane z planowanie nowego budżetu już się rozpoczęły i intensywnie nad nim pracujemy.
więcej


Zdjęcie do:  Konkurs o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2019
Data: 7 październik 2019
Ruszyła kolejna - już VIII – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu.
więcej


Zdjęcie do:  Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie 65+
Data: 2 październik 2019
Urodziliście się przed 1 stycznia 1955 r., skorzystajcie z "Powiatowego programu szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu bytowskiego po 65 roku życia”.
więcej


Zdjęcie do:  Rozpoczęły się roboty przy budowie dróg w Tągowiu i Tuchomku
Data: 2 październik 2019
Rozpoczęły się roboty przy budowie dróg w Tągowiu i Tuchomku.

Przedmiotem inwestycji jest:
więcej


Zdjęcie do:  Zakończono przebudowę ul. Słonecznej w Tuchomiu
Data: 30 wrzesień 2019
Zakończono przebudowę ul. Słonecznej w Tuchomiu, firma LEMAR wywiązał się z umowy i zakończyła prace zgodnie z ustaleniami.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij