Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Dyżury Radnych Gminy Tuchomie
Data: 27 wrzesień 2019
Przedstawiamy Państwu harmonogram dyżurów Radnych Gminy Tuchomie
więcej


Zdjęcie do:  Oferty na zieloną siłownię w Masłowicach Tuchomskich i Trzebiatkowskich
Data: 20 wrzesień 2019
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy „Myśliwiec” zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do 30 000 EURO na zadanie pod nazwą: „Zagospodarowanie terenu – zielona siłownia w Masłowicach Tuchomskich i Masłowicach Trzebiatkowskich” zlokalizowane na działce nr 61/2 obręb Masłowice Trzebiatkowskie oraz działka nr 163 obręb Masłowice Tuchomskie.
więcej


Zdjęcie do:  Oferty na zieloną siłownię w Zagonach
Data: 20 wrzesień 2019
Ochotnicza Straż Pożarna w Nowych Hutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do 30 000 EURO na zadanie pod nazwa: „Zagospodarowanie terenu – zielona siłownia w Zagonach” zlokalizowane na działce nr 19 obręb Zagony.
więcej


Zdjęcie do:  Oferty na zieloną siłownię w Kramarzynach
Data: 20 wrzesień 2019
Ochotnicza Straż Pożarna w Kramarzynach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do 30 000 EURO na zadanie pod nazwa: „Zagospodarowanie terenu – zielona siłownia w Kramarzynach” zlokalizowane na działce nr 300/12 obręb Kramarzyny.
więcej


Zdjęcie do:  W najbliższą sobotę PSZOK będzie nieczynny
Data: 20 wrzesień 2019
Informujemy, iż w związku z trwającą przebudową ul. Słonecznej w Tuchomiu, dnia 21.09.2019 r. (sobota) dojazd do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych będzie niemożliwy.

Wykonawca będzie będzie lał ostatnią, ścieralną warstwę asfaltu.
więcej


Zdjęcie do:  Dofinansowanie do wymiany kotłów
Data: 19 wrzesień 2019
18 września 2019 r. podpisana została umowa dotycząca wspólnej realizacji projektu pn. "Kompleksowa wymiana źródeł ciepła w obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Bytowskiego"
więcej


Zdjęcie do:  Nowy plac zabaw i siłownia w Kramarzynach
Data: 16 wrzesień 2019
W minioną sobotę (14.09) przekazaliśmy mieszkańcom Kramarzyn, tym mniejszym plac zabaw a starszym siłownię. Nowy plac zabaw zastąpi stary, który był wykonany z elementów drewnianych i się zużył. Nowy jest z bardziej trwałych materiałów więc powinien służyć znacznie dłużej, jest bezpieczniejszy, ogrodzony a wokół głównego zestawu do zabawy jest miękka tartanowa nawierzchnia.
więcej


Zdjęcie do:  Piłkarki z Feniksa Kramarzyny w Rosji
Data: 11 wrzesień 2019
VIII Mistrzostwa Strefy Przygranicznej w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców 2019
więcej


Zdjęcie do:  Dożynki Gminy Tuchomie - 2019
Data: 9 wrzesień 2019
Żniwa w tym roku rozpoczęły się bardzo wcześnie, wszyscy rolnicy przed dożynkami zebrali zboża. Plony były dobre, lepsze niż w ubiegłym roku, według ODR wyniosły średnio 3 tony zboża z hektara.
więcej


Zdjęcie do:  Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Tuchomiu
Data: 9 wrzesień 2019
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór wniosków w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne”
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij