Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Kalendarz wydarzeń


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 26 sierpień 2015, 11:00
Miejsce: Urząd Gminy w Tuchomiu
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne NOWY LEADER W DORZECZU SŁUPI, którego celem jest:
 
  • przekazanie mieszkańcom informacji o możliwościach pozyskania środków ramach podejścia LEADER w nowym okresie programowania
  • określenie wspólnie z mieszkańcami potrzeb oraz celów, na jakie szczególnie należy przeznaczyć fundusze nowego LEADERA
 
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie tych mieszkańców, którzy są zaangażowani w różne inicjatywy wpływające pozytywnie na rozwój swoich miejscowości i regionu, w tym:
 
- przedstawiciele organizacji społecznych i grup obywatelskich,
 
- przedstawiciele instytucji publicznych,
 
- przedsiębiorcy, rolnicy,
 
i osoby zainteresowane taką działalnością.
 
Pomóż nam zdecydować na co przeznaczyć środki.
 
Przyjdź na spotkanie: 26 sierpnia, godz. 11.00, Urząd Gminy w Tuchomiu.
 
Program spotkania NOWY LEADER W DORZECZU SŁUPI:
 
1.    Przypomnienie zasad funkcjonowania Lokalnych Grup Działania w Polsce i możliwości pozyskiwania środków w ramach podejścia LEADER.
 
2.    Przedstawienie podstawowych informacji o obszarze objętym LSR wynikających z diagnozy oraz analizy mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń dla obszaru LGD - konsultacje społeczne. 
 
3.    Przedstawienie proponowanych celów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju do realizacji w ramach PROW na lata 2014-2020.
 
4.    Dyskusja i zebranie uwag uczestników.
 
 
Serdecznie zapraszamy!
Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij