Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 24 maj 2022
Wójt Gminy Tuchomie Pan Jerzy Lewi Kiedrowski podpisał umowę na realizację projektu w ramach programu Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022. Podczas uroczystości Samorząd Województwa Pomorskiego reprezentowali Pan Leszek Bonna - Wicemarszałek Województwa oraz Pan Jan Kleinszmidt - Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego.
Podpisanie umów odbyło się 23 maja 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Bytowie z uczestnictwem samorządowców z gmin powiatu bytowskiego, człuchowskiego i słupskiego, które również otrzymały wsparcie w ramach programu.

Przypomnijmy. Gmina Tuchomie otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. Modernizacja placu zabaw Oaza w Kramarzynach, w ramach Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. 
Na zakres projektu składają się: powierzchnia bezpieczna z dostawą: piasek gr. 15 cm, krawężnik 6x30x100 z ułożeniem, dostawa i montaż: duży zestaw zabawowy, bujak konik, kosz na śmieci – 3 modułowy, huśtawka ważka pojedyncza, tablica regulaminowa oraz zakup i dostawa zieleni.
Koszt całkowity zadania określono na kwotę 21.949,62 zł, w tym dofinansowanie 10.000 zł, wkład własny 11.949,62 zł wraz z Funduszem Sołeckim miejscowości Kramarzyny.


Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij