Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 20 maj 2022
Przedstawiam Państwu projekt Raportu o Stanie Gminy Tuchomie za rok 2021. Jest to dokument przedstawiający podsumowanie działalności Wójta Gminy Tuchomie w roku 2021, w szczególności zawiera informacje o stanie realizacji zadań publicznych w naszej gminie.
Obowiązek sporządzenia raportu wynika z art. 28aa ustawy z dn. 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym. Rada Gminy Tuchomie rozpatrzy niniejszy raport podczas czerwcowej sesji. Nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata.
Zachęcam Państwa do lektury oraz zgłaszania uwag lub propozycji co do treści załączonego projektu raportu, w terminie do dnia 26 maja 2022 r. Uwagi lub propozycje można składać w formie pisemnej w Urzędzie Gminy w Tuchomiu, pokój nr 5 lub w formie elektronicznej na adres biuro@tuchomie.pl. 
 
Jerzy Lewi Kiedrowski
Wójt Gminy Tuchomie


Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij