Oficjalny portal Gminy Tuchomie - Wersja kontrastowa serwisu

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Złoty Krzyż Zasługi dla Wójta Gminy Tuchomie
Data: 3 czerwiec 2022
Od wystrzału z armaty na Zamku w Gniewie rozpoczęły się obchody XXX – lecia Związku Gmin Pomorskich. Gościem uroczystości był Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, który uhonorował 13 samorządowców odznaczeniami państwowymi.
więcej


Zdjęcie do:  Sprzęt komputerowy trafił już do dzieci.
Data: 2 czerwiec 2022
Sprzęt komputerowy w ramach programu grantowego "Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR" trafił już do większości pozytywnie zweryfikowanych beneficjentów w gminie Tuchomie. 
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Dziecka.
Data: 1 czerwiec 2022

Drogie Dzieci.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam ciekawości świata, żebyście każdego dnia mogli przeżywać wspaniałe przygody i z uśmiechem na twarzy kroczyć przez kolejne dni. Życzymy jak najmniej trosk i jak najwięcej szczęśliwych i radosnych dni.

więcej


Zdjęcie do:  10 000 000 zł na drogi gminne.
Data: 1 czerwiec 2022
Gmina Tuchomie otrzymała wsparcie w kwocie 10.000.000 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - Edycja II.
więcej


Zdjęcie do:  Wyjazd do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Sierznie.
Data: 1 czerwiec 2022
W dniu 30 maja 2022 r., wójt oraz radni Rady Gminy Tuchomie (w szczególności członkowie Komisji Rolnej, Ochrony Środowiska i Infrastruktury Drogowej) wizytowali Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno sp. z o.o.
 
 
więcej


Zdjęcie do:  Podpisanie umów - rozbudowa z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Tuchomie.
Data: 30 maj 2022
W dniu 27.05.2022r. podpisano umowy z wykonawcami na rozbudowę z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Tuchomie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - edycja Nr 1 - Rządowy Program Polski Ład.
więcej


Zdjęcie do:  Raport o stanie Gminy Tuchomie za rok 2021.
Data: 30 maj 2022
Przedstawiam Państwu Raport o Stanie Gminy Tuchomie za rok 2021. Jest to dokument przedstawiający podsumowanie działalności Wójta Gminy Tuchomie w roku 2021, w szczególności zawiera informacje o stanie realizacji zadań publicznych w naszej gminie w roku ubiegłym.
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Samorządu Terytorialnego.
Data: 27 maj 2022
27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w pełni wolne wybory w Polsce po II wojnie światowej – były to wybory samorządowe. Co roku, w rocznicę tego wydarzenia, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego.
więcej


Zdjęcie do:  Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022 - podpisanie umowy.
Data: 24 maj 2022
Wójt Gminy Tuchomie Pan Jerzy Lewi Kiedrowski podpisał umowę na realizację projektu w ramach programu Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022. Podczas uroczystości Samorząd Województwa Pomorskiego reprezentowali Pan Leszek Bonna - Wicemarszałek Województwa oraz Pan Jan Kleinszmidt - Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego.
więcej


Zdjęcie do:  VI Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych
Data: 24 maj 2022
VI Igrzyska LZS odbędą się 26.06.2022 r. w Kołczygłowach.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij