Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Podpisanie umów - rozbudowa z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Tuchomie.
Data: 30 maj 2022
W dniu 27.05.2022r. podpisano umowy z wykonawcami na rozbudowę z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Tuchomie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - edycja Nr 1 - Rządowy Program Polski Ład.
więcej


Zdjęcie do:  Raport o stanie Gminy Tuchomie za rok 2021.
Data: 30 maj 2022
Przedstawiam Państwu Raport o Stanie Gminy Tuchomie za rok 2021. Jest to dokument przedstawiający podsumowanie działalności Wójta Gminy Tuchomie w roku 2021, w szczególności zawiera informacje o stanie realizacji zadań publicznych w naszej gminie w roku ubiegłym.
więcej


Zdjęcie do:  Dzień Samorządu Terytorialnego.
Data: 27 maj 2022
27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w pełni wolne wybory w Polsce po II wojnie światowej – były to wybory samorządowe. Co roku, w rocznicę tego wydarzenia, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego.
więcej


Zdjęcie do:  Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022 - podpisanie umowy.
Data: 24 maj 2022
Wójt Gminy Tuchomie Pan Jerzy Lewi Kiedrowski podpisał umowę na realizację projektu w ramach programu Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022. Podczas uroczystości Samorząd Województwa Pomorskiego reprezentowali Pan Leszek Bonna - Wicemarszałek Województwa oraz Pan Jan Kleinszmidt - Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego.
więcej


Zdjęcie do:  VI Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych
Data: 24 maj 2022
VI Igrzyska LZS odbędą się 26.06.2022 r. w Kołczygłowach.
więcej


Zdjęcie do:  Uwaga Silny wiatr
Data: 20 maj 2022
Zjawisko: Silny wiatr
Stopień zagrożenia: 2
Biuro: IMGW-PIB Biuro Meteorologiczne Prognoz Morskich w Gdyni
Obszar: województwo pomorskie
Ważność: od 21 maja 2022 od godz. 2:00 do godz. 15:00
Przebieg: 
Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 35 km/h, w porywach do 90 km/h, z zachodu i północnego zachodu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
 
więcej


Zdjęcie do:  Konsultacje projektu Raportu o stanie Gminy Tuchomie za rok 2021.
Data: 20 maj 2022
Przedstawiam Państwu projekt Raportu o Stanie Gminy Tuchomie za rok 2021. Jest to dokument przedstawiający podsumowanie działalności Wójta Gminy Tuchomie w roku 2021, w szczególności zawiera informacje o stanie realizacji zadań publicznych w naszej gminie.
więcej


Zdjęcie do:  GKRPA ogłasza konkurs
Data: 20 maj 2022
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuchomiu  ogłasza konkurs na realizację zadania :
Prowadzenie oddziaływań i/lub realizacja programów/ działań z zakresu promocji zdrowia i aktywności fizycznej, z wykorzystaniem strategii profilaktycznych, skierowanych w szczególności do dzieci i młodzieży oraz rodziców, w tym grup/ osób prezentujących zachowania problemowe/ryzykowne .
więcej


Zdjęcie do:  Gościliśmy Wicemarszałka Województwa Pomorskiego i Przewodniczącego Sejmiku.
Data: 20 maj 2022
W dn. 20 maja 2022 r. gościliśmy w Urzędzie Gminy w Tuchomiu Pan Leszka Bonnę - Wicemarszałka Województwa Pomorskiego oraz Pana Jana Kleinszmidta - Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego.
więcej


Zdjęcie do:  Promocja książki „GABI” i haft. Tradycja, pasja i praca
Data: 20 maj 2022
W dn. 19 maja 2022 r., w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się promocja książki Pani Gabrieli Recy „„GABI” i haft Tradycja, pasja i praca”.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij