Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Projekty unijne


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Status: zakończona
Lokalizacja: Tuchomie
Data rozpoczęcia: 20 luty 2014
Data zakończenia: 30 czerwiec 2015
Koszt całkowity: 33 442,89 zł
Montaż finansowy: Całkowity koszt projektu: 33 442,89 zł; wysokość dofinansowania: 25 043,00 zł; wkład własny: 8 399,89  zł
Program: Program Operacyjny RYBY 2007-2013
W ramach realizacji operacji:

Utworzono taneczno–teatralno–kulinarne koło zainteresowań dla którego zaplanowano zakup sprzetu do obróbki termicznej, naczynia do przewożenia transportu, degustacji potraw rybnych, zakup naczyń i urzadzeń do pokazów lifecooking, zestawy piknikowe (stół + 2 ławy) – 8 kpl., agregat – 1 szt., aparatura nagłośnieniowa – 1 kpl., zakup elementów stroju do tańca rybackiego oraz strojów do spaktaklu plenerowego. Ponadto w ramach promocji obszaru LSROR z udziałem uczestników powstałego koła zainteresowań zorganizowano cykl pięciu spotkań kulinarnych – lifecooking tj. gotowanie na żywo, których tematem przewodnim – specjalnością była ryba w każdej postaci.
 
Środki na realizację projektu pozyskano w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołóstwa i nabrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013” w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacjioperacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności.

Wnioskodawca: Stowarzyszenie Miłośnicy Gminy Tuchomie
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij