Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 18 czerwiec 2021
Zgodnie z komunikatem Zastępcy Wojewódzkiego Komisarza Spisowego w sprawie realizacji spisu metodą wywiadu bezpośredniego w terenie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. rachmistrzowie ruszą w teren od 21 czerwca 2021 r.
W związku z powyższym należy się spodziewać wizyty w celu spisania.

Przez cały czas można również spisać się przez Internet https://spis.gov.pl/ oraz przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279-99-99

Nie masz pewności co do tożsamości rachmistrza? Sprawdź go.

 
Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza?

Tożsamość rachmistrza można sprawdzić poprzez:
  • specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/
  • kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99 , wybierz 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij