Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 30 lipiec 2021
W dniu 29 lipca 2021roku ramach projektu pn. Senio-RITA o godz. 10.00 został zorganizowany Senio-RITA Piknik w Izbie Regionalnej w Modrzejewie.
Mieszkańcy Gminy Tuchomie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Pana Romana Bułkę: „Kilka słów o miodzie”, własnoręcznie wyrabiali świece z wosku, mieli możliwość degustacji różnych gatunków miodu. Pani Bożena Ogar-Ekiert zachwyciła uczestników ziołowymi opowieściami, warsztaty plecionkarskie przeprowadził Pan Andrzej Dąbrowski. Z nauki malowania eko-toreb mieszkańcy skorzystali dzięki Pani Krystynie Chwojnickiej. Oprawę muzyczną pikniku zapewnił Wołodią Drozd.

Piknik Senio-RITA został zorganizowany PRZEZ Gminny Ośrodek Pomocy w Tuchomiu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tuchomiu.

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij