Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 19 maj 2014
W sobotę 18 maja 2014r. w Trzebiatkowej uroczyście zakończono i oddano do użytku inwestycję pn. Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Trzebiatkowej wraz z jej wyposażeniem. Projekt został zrealizowany przez OSP w Trzebiatkowej dzięki dofinansowaniu z PROW 2007 – 2014.
Należy wspomnieć, iż strażacy z Trzebiatkowej zawsze wychodzili z własną inicjatywą oraz wyróżniali się pod względem utrzymania sprzętu i remizy na wysokim poziomie.

Niniejsza inwestycja jest bardzo dobrym przykładem dla całej społeczności lokalnej, gdyż po za środkami z UE, Gminy i Funduszu Sołeckiego włożono tu bardzo dużo pracy, którą wykonali tutejsi strażacy.

Serdecznie dziękuję strażakom za wielkie zaangażowanie, za Waszą społeczna i humanitarną służbę. Życzę, aby Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebiatkowej dalej rosła w siłę i przez cały czas się rozwijała.

Szczegóły na temat Inwestycji znajdują się TUTAJ

Wójt Gminy Tuchomie
Jerzy Lewi Kiedrowski

Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij