Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Konkurs Grantowy
Data: 17 maj 2022
Fundacja Rozwoju Lokalnego „Parasol” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza kolejną  edycję Lokalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
więcej


Zdjęcie do:  Wyniki etapu gminnego konkursu
Data: 16 maj 2022
Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został gminny etap konkursu "Piękna Wieś Pomorska 2022" organizowanego przez Województwo Pomorskie przy współudziale pomorskich gmin i powiatów.
więcej


Zdjęcie do:  Informacja o Konieczności Wymiany Kopciuchów
Data: 12 maj 2022

Na podstawie uchwały antysmogowej dla województwa pomorskiego przypominamy o konieczności wymiany kopciuchów.

więcej


Zdjęcie do:  Rozbudowa z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Tuchomie - rozstrzygnięcia przetargowe.
Data: 12 maj 2022

W dwóch postępowaniach przetargowych wyłoniliśmy wykonawców dla wszystkich części zamówienia. Łączny koszt inwestycji wyniesie 11 106 541 zł.

więcej


Zdjęcie do:  Spotkanie Dotyczące Planu Ochrony dla Obszaru Ostoja Masłowiczki
Data: 12 maj 2022
W ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0193/16 pn. „Opracowanie planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000” (tzw. PZObis) finansowanego z działania 2.4:.Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna. Oś priorytetowa Il Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020;
więcej


Zdjęcie do:  Koszenie terenów zielonych.
Data: 12 maj 2022
Gmina Tuchomie rozstrzygnęła drugie zapytanie ofertowe na koszenie terenów zielonych na terenie Gminy Tuchomie w roku 2022 we wszystkich sołectwach.
więcej


Zdjęcie do:  Defibrylator dla Gminy Tuchomie
Data: 11 maj 2022
10 maja 2022 r., podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej w Bytowie, Prezes Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. Beata Hinc przekazała na ręce Wójta Gminy Tuchomie Jerzego Lewi Kiedrowskiego w formie darowizny defibrylator dla Gminy Tuchomie.
więcej


Zdjęcie do:  POMORSKIE. PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ.
Data: 11 maj 2022

Multimedialna prezentacja pt. „Pomorskie. Przyszłość i Rozwój.”

 

więcej


Zdjęcie do:  AKTYWNE SOŁECTWO POMORSKIE 2022
Data: 9 maj 2022
Gmina Tuchomie otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. Modernizacja placu zabaw Oaza w Kramarzynach, w ramach Aktywne Sołectwo Pomorskie 2022, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
więcej


Zdjęcie do:  Ważna informacja
Data: 9 maj 2022
Informujemy, iż w dniu 18 maja 2022 r. Urząd Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy Tuchomie będzie czynny do godz. 14.00.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij