Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Jezioro Naleton - Piknik archeologiczny
Data: 5 maj 2014
Majowy weekend rozpoczęliśmy od oddania do użytku infrastruktury rekreacyjno - wypoczynkowej nad jeziorem Naleton w Trzebiatkowej.
więcej


Zdjęcie do:  Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Data: 24 kwiecień 2014
Zgodnie z art. 88s ust. 4 ustawy Prawo wodne Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku zawiadamia o przystąpieniu do sporządzania projektu Planu przeciwdziałania skutkom suszy w regionie wodnym Dolnej Wisły wraz ze wskazaniem obszarów najbardziej narażonych na jej skutki i tym samym zapewnia możliwość udziału społeczeństwa, na zasadach i w trybie określonym w ustawie z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.
więcej


Zdjęcie do:  Rusza konkurs „Piękna Wieś Pomorska 2014”
Data: 24 kwiecień 2014
Konkurs "Piękna Wieś Pomorska" już po raz 21 mobilizuje mieszkańców wsi do wspólnego działania na rzecz swoich małych ojczyzn. Tegoroczny konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach – „wieś” oraz „zagroda” i odbywa się w trzech etapach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Karty zgłoszeń przyjmowane są do 15 maja 2014 r.
więcej


Zdjęcie do:  Wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku
Data: 18 kwiecień 2014
W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi w ulotce przez stowarzyszenia przeciwne wiatrakom publikuję wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku.
więcej


Zdjęcie do:  Spotkania w sprawie budowy dwutorowej linii elektroenergetycznej
Data: 16 kwiecień 2014
Firma Aldesa Nowa Energia, wykonawca inwestycji "Budowa dwutorowej linii elektroenergetycznej 400 kV Gdańsk Przyjaźń – Żydowo Kierzkowo", prowadzi na terenie gminy Tuchomie spotkania informacyjno-konsultacyjne, które mają na celu przekazanie informacji o planowanym przedsięwzięciu oraz skonsultowanie proponowanych przebiegów linii.
więcej


Zdjęcie do:  Festiwal Unihokeja w Tuchomiu
Data: 15 kwiecień 2014
W sobotę i niedzielę (12-13.04.2014r.) na sali gimnastycznej w Tuchomiu odbył się III Festiwal Unihokeja.
więcej


Zdjęcie do:  Dezynfekcja pojemników na odpady komunalne
Data: 9 kwiecień 2014
Szanowni Mieszkańcy Gminy Tuchomie
więcej


Zdjęcie do:  Gmina Tuchomie Liderem w pozyskiwaniu środków z PDS
Data: 8 kwiecień 2014
Gmina Tuchomie liderem w rankingach Fundacji Partnerstwa Dorzecza Słupi we wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju.
więcej


Zdjęcie do:  Sołectwa na stronie. Trwa konkurs na najlepszą wiejską www „SOŁECTW@ w sieci”
Data: 8 kwiecień 2014
Trwa II edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą wiejską stronę internetową SOŁECTW@ w sieci. Swoje WWW można zgłaszać do 20 kwietnia.
więcej


Zdjęcie do:  Fotorelacja z koncertu charytatywnego
Data: 8 kwiecień 2014
W niedzielę 06.04.2014r. o godz 18:00 w GOK w Tuchomiu odbył się koncert charytatywny dla Iwana Rapowyj - mieszkańca Lwowa postrzelonego podczas starć na Majdanie.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij