Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do: Zakończenie roku szkolnego
Data: 25 czerwiec 2021
Kończy się trudny dla wszystkich rok szkolny, w trakcie którego epidemia wymusiła zmiany i ograniczenia. Niestety w naszej gminie, podobnie jak w większości gmin wiejskich zaszczepionych jest tylko 20% mieszkańców, więc to nie koniec kłopotów.
więcej


Zdjęcie do: Wyjaśnienia dot. zagadnień związanych z gospodarką odpadami.
Data: 25 czerwiec 2021
W związku z licznymi pytaniami mieszkańców związanymi z gospodarką odpadami komunalnymi, poniżej przedstawiamy wyjaśnienia dot. najczęściej poruszanych kwestii.
więcej


Zdjęcie do: Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Data: 24 czerwiec 2021
Urząd Gminy Tuchomie uprzejmie informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.
więcej


Zdjęcie do: Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. pomorskim
Data: 24 czerwiec 2021
Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!
więcej


Zdjęcie do: Rekrutacja Liderów i Wolontariuszy do Szlachetnej Paczki
Data: 23 czerwiec 2021
Właśnie ruszyła tegoroczna rekrutacja Liderów i Wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Dołącz do nas w Bytowie i zmieniaj życie rodzin ze swojej okolicy, w Tuchomiu również.
więcej


Zdjęcie do: Rachmistrzowie idą w teren
Data: 18 czerwiec 2021
Zgodnie z komunikatem Zastępcy Wojewódzkiego Komisarza Spisowego w sprawie realizacji spisu metodą wywiadu bezpośredniego w terenie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. rachmistrzowie ruszą w teren od 21 czerwca 2021 r.
więcej


Zdjęcie do: Ile osób zaszczepionych w każdej gminie? Resort zdrowia udostępnia zestawienie
Data: 18 czerwiec 2021
Ministerstwo Zdrowia udostępniło dane dotyczące poziomu szczepień na terenie poszczególnych gmin. Poziom zaszczepienia można sprawdzić pod adresem: https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin
więcej


Zdjęcie do: Gabinet stomatologiczny i rehabilitacyjny do wynajęcia
Data: 18 czerwiec 2021
Wójt Gminy Tuchomie oferuje do wynajęcia w ośrodku zdrowia w Tuchomiu lokal na gabinet stomatologiczny wraz z możliwością odkupienia wyposażenia gabinetu oraz lokal na gabinet rehabilitacyjny wraz z wyposażeniem.
więcej


Zdjęcie do: Harmonogram mobilnego punktu spisowego w sołectwach
Data: 16 czerwiec 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
więcej


Zdjęcie do: Kampania
Data: 16 czerwiec 2021
16 czerwca br. już po raz trzeci obchodzimy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Z okazji tego wydarzenia 16 krajów europejskich zjednoczonych w Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości (EUCPN), w tym Polska, rozpoczyna kampanię „Stop włamaniom do domów”, której celem jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa i zachęcanie do właściwego zabezpieczenia naszego dobytku, mieszkania czy domu.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij